Vážení zákazníci, náš kamenný obchod bude z provozních důvodů tento pátek 19.7.2024 zavřen. Děkujeme za pochopení. Budeme se těšit v příštím týdnu.

Stavba kol

Již dlouhé roky se specializujeme na zakázkové stavby kol. Pokud hledáte unikátní řešení pro své potřeby, jste na správném místě.

Individuální stavba kol se stává stále populárnější volbou pro cyklisty, kteří chtějí mít kolo, které je přesně na míru jejich představám, potřebám a preferencím. Kolo bez jakýchkoliv kompromisů, které s sebou přináší sériové modely. Tato volba vám umožňuje vlastní výběr rámu, designu, zapletených kol a komponentů. A to na míru vašemu rozpočtu.

Stavím vše od horských kol, gravelů, silniček až po pořádné kola fat-biky. Vše navíc v designu a složení podle vašeho přání až do posledního šroubku. Naše stavby jsou tak nejen funkční, ale i krásné a unikátní.

Dejte nám vědět, jaké jsou vaše požadavky a my se postaráme o to, abyste měli kolo, které bude dokonale vyhovovat vašemu stylu jízdy. Pokud si nejste jistí, naši zkušení odborníci vám rádi poradí a pomohou s výběrem, takže zaručeně získáte kolo, které vám bude maximálně vyhovovat.

Nechcete se zabývat vlastní stavbou, ale stále chcete něco netradičního? Připravili jsme série našich unikátních staveb na které jsme po právu pyšní.

Kolo vám rádi zašleme domů, nebo si ho můžete vyzvednout na naši pražské prodejně.

 
 
 
Zpět do obchodu