Středové složení Praxis Works M30 THRU – BB86/BB90/BB92, 50g
Středové složení Praxis Works M30 THRU – BB86/BB90/BB92 pro kliky se středovou osou 30mm.
Na objednávku
Značka: PRAXIS
Kategorie: Komponenty
Specifikace:
Kompatibilita: BB86 silniční, BB90, BB92 MTB rámy
BB90 MTB = 89.5mm width X 41mm diameter (*NOT Trek Road BB90!)
BB92 MTB = 92mm width X 41mm diameter
Ložiska: ocelové vyplněné vysoce kvalitním mazivem. Vnitřní průměr 30mm.