Čistič Juice Lubes Dirt Juice, 1L

Značka: Juice Lubes
219 Kč 180,99 Kč bez DPH
Skladem

Čistič Juice Lubes Dirt Juice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Někteří lidé rádi jezdí v bahně, někteří ne, ale ať máte rádi jakoukoliv jízdu, jedna věc je nevyhnutelná – jednou budete muset kolo očistit. A to bude životní okamžik, kdy budete potřebovat Dirt Juice.

Dirt Juice Less Gnarl je náš přípravek s vůní citrusů, plně biologicky odbouratelný čistič kol a lehký odmašťovač. Rychle odstraňuje a uvolňuje špínu z vašeho rámu i komponent, kolo pak stačí lehce omýt čistou vodou.

Na váš přesmykač a pastorky a ostatní silně zašpiněné části doporučujeme použít náš koncentrovaný odmašťovač Dirt Juice Super Gnarl.

Dirt Juice Less Gnarl se dá koupit v jednolitrových lahvích ve sprayi, nebo jako jedna část dvojbalení Dirt Juice Double Pack, který také obsahuje Dirt Juice Super Gnarl a ušetří vám trochu peněz.

Instrukce:

Polijte kolo vodou. K tomu vám nejlépe poslouží hadice...
Nastříkejte nebo kartáčem naneste Dirt Juice na kolo a nechte ho působit ne déle než 2 minuty, nejzaschlejší špínu ještě otřete kartáčem nebo houbou. Pokud preferujete čištění pěnou, nastříkejte spray přímo na kartáč a pracujte s ním.
Omyjte čistou vodou.
Aplikujte JL69, abyste odstranili vlhkost z mechaniky.
Jakmile bude rám suchý, aplikujte Frame Juice pro vysoký lesk.
Nakonec namažte řetěz, vidlici a tlumič až když jsou suché.

Pokud musíte použít wapku (tlakovou vodu), a my víme, že občas je to lákavé, pokuste se vyhnout citlivým místům, jako je střed. Ložisko (brzdové obložení) by nikdy nemělo být úzkostlivě čisté.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: