Čistič Woodman's Finest Bicycle Shampoo 1 Liter Spray-Bottle

Čistič Woodman's Finest Bicycle Shampoo 1 Liter Spray-Bottle

SKLADEM

Čistič Woodman's Finest Bicycle Shampoo - biologicky odbouratený a naprosto bezpečný pro všechny materiály vašeho kola. Vhodný pro matný i lesklý povrch.

  • Cena: 620 Kč s DPH

Výrobce: Woodman's Finest

Vysoce výkonný čistič Woodman's Finest Bicycle Shampoo s vůní citrusů - biologicky odbouratený a naprosto bezpečný pro všechny materiály vašeho kola. Vhodný pro matný i lesklý povrch.

Vadí vám, nebo vaším blízkým charakteristický zápach oleje po návratu z vaší cyklodílny? S cyklokosmetikou Woodman's Finest ucítíte mango, kokos nebo citrusy.

Čistí karbon, všechny typy kovů, plast, gumu, lakované povrchy.

Čistič Woodman's Finest Bicycle Shampoo 1 Liter Spray-Bottle je dodáván v kvalitní, odolné hliníkové láhvi s rozprašovačem připravený k okamžitému použití.

Hliníkovou láhev Woodman's Finest můžete opakovaně doplňovat Woodman's Finest Bicycle Shampoo koncentrátem a aktivně se tak podílet na ochraně životního prostředí nezahlcováním přebytečnými obaly.

Koncentrát je možné dokoupit ve 100ml recyklovatelných skleněných lahvích, nebo vám dávku rádi doplníme z velkého zásobníku u nás v prodejně BikePart.

Použití:

Odstraňte velké nečistoty kartáčem nebo proudem vody.
Nasprejujte  "Woodman´s Finest Bicycle Shampoo" přímo na komponenty vašeho kola a nechte na pár minut působit. Nenechávejte čistič zaschnout.

K dokonatému čištění použijte kartáč nebo houbu, poté opláchněte čistou vodou.

Po dokonalém očištění vašeho kola ošetřete řetěz mazivem, například Woodman´s Finest Mango-Syrup.

Nový komentář

* (Povinné)

Související zboží

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info