Zpět

SARTO - originál jen a pouze pro vás

Počet shlédnutí: 3865

SARTO - originál jen a pouze pro vás

Je nám ctí, že si italská rodinná firma SARTO Antonio vybrala BikePart.cz jako exkluzivního prodejce/stavitele  italských zakázkových kol SARTO Antonio.

Italská manufaktura SartoAntonio byla založena v roce 1950. Od svého počátku se zabývá ruční výrobou špičkových rámů přesně podle požadavků a přání zákazníka. Posledních 15 let je produkce zaměřena na karbonové rámy. Veškerá výroba je striktně "in house". V jedné továrně tedy probíhá celý proces výroby rámu od prvotního lepení  karbonových trubek, mufen, broušení, leštění až po výsledné lakování ve vlastní lakovně.

sdc

csas

ex

xcx

Jméno zakladatele a dosavadního majitele - SARTO, znamená v italštině zakázkový krejčí. Takže pokud vás nudí současná "konfekce" v cyklistickém průmyslu, jste na správné adrese...

V nabídce je šest silničních modelů, každý buď na klasické nebo diskové brzdy. Jeden gravel/cyklokros rám a dva MTB modely - hardtail a full suspension.

kjb 

 

Každý rám je ručně vyroben buď na základě standardní geometrie - výběr ze sedmi velikostí, nebo dle vaší custom geometrie. Dále lze vybírat váš oblíbený systém středového složení (BSA, BB30, PF86,5, PF386), systém hlavového složení, systém řazení - mechanické, nebo elektronické.

Na závěr si zvolíte grafiku a barevné provedení pro váš vysněný rám. Na výběr je z několika standardních vzorů, nebo se rám lakuje zcela dle vašeho návrhu.

Veškeré tyto individuální úpravy jsou v ceně vámi zvoleného rámu.

Dodací lhůta rámů jsou 4 -12 týdnů, dle náročnosti individuálních úprav.

ljb

V BikePart vám pak rádi sestavíme nabídku na stavbu kompletního kola.

Rádi vás přivítáme v naší prodejně v Motole, kde bude vždy nějaké SARTO k prohlédnutí...

wq

https://www.sartoantonio.com/?locale=en

 

 

 

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře
 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info